360 Sanaltur
Online Rezervasyon
Tripadvisor
Booking
 • Yazaki Toplantısı

  Türkan Polat Eğitim Danışmanlığın öncülüğünde 6 ve 7 Mayıs 2016 Tarihinde İletişim Eğitmeni Serpil Arslantürk tarafından Gold Majesty Hotel’de gerçekleştirilen etkili beden dili ve diksiyon kursuna Yazaki Firması’ndan kursiyerler katıldı. Yazaki Firmasının 25 çalışanının katılımı ile düzenlenen diksiyon etkili iletişim, müzakere ve sunum teknikleri eğitimi, Gold Majesty Hotel’de Serpil Arslantürk’ün iki gün süren etkileyici sunumuyla sona erdi. Diksiyon ve beden dile eğitimine tabi tutulan kursiyerlere sertifikaları verildi. Yazaki firmasının Gemlik ve Mudanya fabrikası çalışanlarına beden dilinin etkili kullanımı, nefes teknikleri, günlük hayatta sık yapılan anlatım bozuklukları ve farklı hedef kitlelere yönelik etkili iletişim ve sunumda dikkat edilmesi gereken yerler üzerinde interaktif eğitimler verildi. İki gün süren eğitimde kursiyerler hem diksiyon dersleri aldı, hem de neşeli saatler geçirdi.İçinde bulunduğumuz iletişim çağında sosyal kırılmalara şahitlik eden bireyler, çalıştıkları kurumlar tarafından kendilerini daha iyi anlatabilmeleri için eğitime tabi tutmaya başladı. Yazaki Firması da Türkan Polat Eğitim Danışmalığın öncülüğünde çalışanlarına diksiyon ve etkili iletişim kursuna tabi tuttu. Gerçekleşen kursta, Serpil Arslantürk tecrübelerini konuştururken, kursiyerlere hayatlarında kendilerine yardımcı olacak çok önemli bilgiler verirken, bitip tükenmek bilmeyen enerjisi ve sabrıyla kursa katılanların takdirini topladı.

  İLETİŞİM VE DİKSİYON ÇOK ÖNEMLİ
  İki gün süren kursa katılanlara etkili sunum, empati, vücut dili, dinleme ve etkili konuşma başta olmak üzere sosyal hayatta insanı öncü yapacak çok sayıda temel bilgi anlatıldı. Hedef odaklı sunum tekniklerinin yanı sıra, farklı teknik bilgileri de verildi. İletişim Eğitmeni Serpil Arslantürk, gerçekleşen kursta kursiyerlerin performansının üst seviyede olduğunu söyledi. Arslantürk, her insanın mutlaka etkili iletişim dersi alması gerektiğini belirterek şunları söyledi: “Etkili iletişim hayatın olmazsa olmazı. Bireylerin mutlaka böyle kurslara gelmesi gerekiyor. Hemencecik olabilecek bir eğitim değil bizim verdiklerimiz. Şunu açıkça söylüyorum; öğretmenin, doktorun, esnafın, milletvekilinin kısacası hayatın içinde olan herkesin diksiyon ve vücut dili eğitiminden geçmesi gerekiyor” diye konuştu. Seminere katılan Uludağ Üniversitesi Türk Dili Bölüm Başkan Yardımcısı Berrin Sarıtunç da kitlelerle etkili iletişim kurabilmek ve kelimeleri doğru telaffuz etmek için bireylerin böyle eğitimlerden geçmesi gerektiğini söyledi.
 • Bursa il Sağlık Müd. Toplantısı

  05 Nisan 2016 tarihinde Bursa İl Sağlık Şube Müdürlüğünce organize edilen Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü İstatistik, Analiz ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığı tarafından, Hotel Gold Majesty’ de toplam 10 (Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Kütahya, Sakarya Bilecik, Afyon, Kocaeli, Eskişehir ve Yalova) ilin katılımı ile TSİM (Temel Sağlık İstatistikleri Modülü) Eğitimi ve HastaneEnfeksiyonları Sürveyans Sistemi Eğitimi verildi.

  Sağlık alanında hizmet veren kamu ve özel sağlık Kurum/kuruluşların katılımıyla gerçekleşen eğitim toplantısında, Bursa İl Sağlık Müdürlüğü adına, Sağlık Müdür Yardımcımız Dr. Hakan BAŞ’ın açılış konuşması ile başlayan eğitim Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü İstatistik, Analiz ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanı İbrahim DOLUKÜP’üngenel bilgilendirme konuşması ile devam etti.

  İki ayrı salonda Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü İstatistik, Analiz ve Bilgi Sistemleri Daire Başkanlığı’nda görevli Gülşen Başçavuş ve Ayfer Şen tarafından TSİM (Temel Sağlık İstatistikleri Modülü)eğitimi,Daire Başkanı İbrahim DOLUKÜP ve Fadime CALLAK OKU tarafından Hastane Enfeksiyonları Sürveyans Sistemi eğitimi verildi. Yoğun ilgi gören eğitim, katılımcılara belge verilmesi ile sona erdi.
 • Kızılay Toplantısı

  15 Mart 2016 Tarihinde Kızılay Genel Başkan Vekili Pof. Dr. Kerem Kınık, genel merkez yöneticileri, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısının da katılımlarıyla geçtiğimiz gün 11.00 - 15.00 saatleri arasında Nilüfer'deki Hotel Gold Majesty'de yapıldı. Kızılay Bursa Şube Başkanı İbrahim Dokunmazer'in açılış konuşmasından sonra ebediyete intikal eden Kızılaycıların manevi huzurunda 1 dakikalık saygı duruşuna müteakip İstiklal Marşı okundu. "HİLAL'İN GÜCÜ" sinevizyon sunumu yapıldı. Kızılay Genel Merkezi tarafından son üç yılda yurt içinde ve yurt dışında yapılan çalışmalar ile ilgili sinevizyon gösterisi yapıkdı. Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Yardımcısı Abdülbaki Karkın tarafından hazırlanan 'Kızılay' konulu bir konuşma yapıldı. Kızılay Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Kerem Kınık tarafından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapıldı. Türk Kızılay'ının 2020 Hedefleri Prof. Dr. Kerem Kınık tarafından slayt eşliğinde sırayla açıklandı.Özellikle "İLAÇLI CİBİNLİK" imalatının Türk Kızılay'ı tarafından üretilerek acil ihtiyaç sahiplerine dağıtılması konusu çık büyük takdirle karşılandı.

  "KIZILAY ŞUBELER ÇALIŞTAYI"
  10 İlin ve İlçelerinin Kızılay Şube Başkanları doldurdukları istek ve dilekleri ile ilgili formları Kızılay Genel Merkez Yetkililerine sundular. Kızılay Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Kerem Kınık bürün İllerin masalarını sırayla gezerek Şubelerin taleplerini hem sesli olarak dinledi hem de notlar aldı. Bu bölümde Balıkesir Kızılay Şube Başkanı Av. Hüseyin Gündoğan, Edremit Kızılay Şube Başkan Yardımcısı Şefik Tezel, Havran Kızılay Şube Başkanı Ayhan Kurt, Susurluk,Gönen ve Manyas Kızılay Şube Başkanları da Kızılay Genel Merkezi'ne istek ve dileklerini mikrofonu alarak sesli olarak ilettiler.