WhatsApp
  • 0224 452 55 22
  • Bursa, /

0224 452 55 22

Enerji Tüketim Politikası

Enerji Tüketim Politikası

Enerji Tüketim Politikası

Gold Majesty Hotel olarak günümüz teknoloji dünyasında enerjinin önem ve gerekliliğinin farkındayız. Özellikle hizmet sektöründe müşteri/misafir memnuniyeti ve rahatlığı açısından önem arz eden; ısıtma ve soğutma sistemleri, sıcak su temini/spa hizmetleri, eğlence ve ya dekor amaçlı elektronik aletler vb. imkânların sağlanması önemli yer tutmaktadır. Turizm sektörü açısından bakıldığında bu imkânlar yerli ve yabancı turistleri çekecek önemli kriterler olarak değerlendirilmektedir.

Bu imkânların sağlanarak misafirlere hizmet verilmesi beraberinde devasa bir tüketim hacmini de getirmektedir. Gold Majesty Hotel olarak uzmanların; ‘enerji sektörü için zor bir yıl olacak’ dediği 2023 yılının ocak ayında enerji tüketim kontrol sistemine geçmiş bulunmaktayız.

Aylık tuttuğumuz raporlar ile doğalgaz, elektrik ve su sarfiyatını belirleyerek tüketim hacmimizi düşürmeyi hedeflemekteyiz. Aylık tüketimlerimizi misafir sayımız üzerinden kişi başı olarak hesaplayarak, konaklayan misafirlerimizi de bu konuda bilinçlendirmekteyiz.

Enerji Tüketim Politikası

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Misafirlerimize Özel Odalar.

MİSAFİRLERİMİZİ GÖRÜŞLERİ