WhatsApp
  • 0224 452 55 22
  • Bursa, /

0224 452 55 22

İşe Alım Politikası

İşe Alım Politikası

Gold Majesty Hotel İşe Alım Politikası

Gold Majesty Hotel yönetiminin personel seçiminde önem verdiği üç ana başlık bulunmaktadır; mesleki yeterlilik, gelişmeye ve ilerlemeye açık zihin ve bölgesel kalkınma.

Mesleki yeterlilik; hazır yetişmiş eleman bulma zihniyetiyle karıştırılmamalıdır. Günümüz işe alımlarında insanların en çok karşılaştığı problem olan ‘deneyim’ Gold Majesty Hotel’e girişte önem sıralamasında gerilerde kalmaktadır. Bizim için, ailemize katılacak yeni üyelerimizde aradığımız en yeterlilik; mesleki deneyim değil, mesleki potansiyeldir. Nitekim bu düşünce ile yaptığımız işe alımlar ile, Bursa bölgesine birçok nitelikli turizm personeli kazandırdık.

Gelişmeye ve ilerlemeye açık zihin; yönetim mottomuzu benimseyerek, gerektiğinde yönetime de fikirleri ile katılarak, kurum gelişmesini ve ilerlemesini destekleyecek çalışanlardır.

Bölgesel kalkınma önceliğimiz ile yegane amacımız; Bursa bölgesindeki istihdamı artırarak bölgesel ekonomiye katkı sağlamak ve bölgesel kalkınmayı başarmaktır.

Belli bir sosyal statüye, cinsiyete ve yaşa bağlı olmadan hazırladığımız işe alım politikası ile çıktığımız bu yolda toplam 60 personelimize istihdam sağlamaktayız. Bunun yanı sıra; Bursa bölgesinden birçok turizm lisesi öğrencisine staj imkanı sunarak, iş başında eğitim ve tecrübe ile öğrenmeyi desteklemekteyiz.

60 çalışanımız içerisinden 24 kadın çalışanımıza pozitif veya negatif ayrımcılık değil; ‘pozitif eşitlik’ ilkesi ile yaklaşarak; kadının çalışma hayatındaki yerini arttırmayı hedeflemekteyiz. Çalışma hayatına ve turizm sektörüne bizimle beraber giren tüm kadın çalışanlarımızla gurur duymaktayız.

Bir işin düzgün yapılması tanımı, işin gerektirdiği yetenek ile ölçülmelidir; cinsiyet ile değil.   

İşe Alım Politikası

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Misafirlerimize Özel Odalar.

MİSAFİRLERİMİZİ GÖRÜŞLERİ