WhatsApp
  • 0224 452 55 22
  • Bursa, /

0224 452 55 22

Düğün & Davet

Düğün & Davet

Bursa lokasyonu ve cazibe merkezinde bulunan,en yüksek standartları uygulayan eşsiz imkanlar,kusursuz hizmetleri ile özel günlerinizi keyifle geçirmenizi sağlayacak alternatifler sunan Hotel Gold Majesty,
Organizasyonlarınızın her aşamasında profesyonel yönetim ve organizasyon ekip planlaması ile sizlere birbirinden farklı konseptler sunarak düğün,nişan,kına gibi etkinlikleri gerçekleştirebileceğiniz konforlu ve eşsiz bir ortam sağlıyor.
Şık ve ihtişamlı davet alanlarıyla size ve seçkin misafirlerinize görkemli davetler sunmakla beraber bu özel günlerinizi yaşam boyu mutlulukla hatırlayacağınız anlara dönüştürmek için gold majesty ekibi olarak hizmetinizdeyiz.
Kurduğunuz hayalin gerçekleşmesini sağlayan Hotel Gold Majesty En özel günlerinizi anlamlandıran ve unutulmaz olmasını,kaliteli konfor üstün hizmet anlayışı ile sizlere keyifli bir gün sunuyor.
Geniş yelpaze seçenek ve farklı konsteplerdeki salonlarımız ile en mutlu ve özel günüzü tadını çıkarmak sizlere… tüm ince ayrıntılar ve hizmetler ise bizlere kalıyor.
Evlenecek çiftler için en önemli telaşelerden biri şüphesiz mekan ve düğün hazırlıklarıdır. Tüm telaşınızı üstünüzden alan Hotel Gold Majesty,dekordan müziğe geniş yelpazedeki menü seçenekleri ile birçok detaya kadar herşeyin mükemmel olması için deneyimli kadrosu ile sizinledir.

HOTEL GOLD MAJETY’ inin sizlere sağladığı ayrıcalıklar;
Hotelin sizlere için sağladığı organizasyon boyu kullanabileceğiniz hazırlık odası, kuaför yetkilileri tarafında gelin hanımın saçı ve porselen makyajının gerçekleşmesi, hotelin çiçekçisi tarafından süslenilen gelin arabası ,gelin alma merasiminden itibaren başlayacak ve organizasyon boyu sınırsız çekilen video ve fotoğraf çekimleri, bir ev sahibi gibi misafirlerinizi karşılayacak hosteslerimiz, Aşçıbaşı ve ekibi tarafından hazırlanmış eşsiz ziyafet menüsü, unutulmaz bir müzik şöleni gerçekleştirecek orkestramız, after party ile eğlenceyi tavan yapacak dj’imiz,düşlediğiniz düğünü gerçekleştirdikten sonra hayatınız boyu bembeyaz bir gelecek dileği dilemeniz için beyaz güvercin uçurulması ve yorgunluğunuzu atabilecek hotelin en özel dairesinde balayı keyfi yaşatabilecek balayı odası,Hotel Gold Majesty organizasyon içeriğinde aklınıza gelebilecek tüm detaylara yer vererek hayalininizin ötesine geçmeyi, sizin masalınıza şahitlik etmeye hazır.

 

BANKET YETKİLİLERİMİZE ULAŞMAK İÇİN BİZİ 05427700663 NUMARALI TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

Düğün & Davet

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Ücretsiz Wifi

7/24 Ücretsiz İnternet

Servislerimiz

Oda Servisi, Kat Servisi.

Çevre Dostu Hotel

Hotelimiz Çevreye Duyarlıdır.

Size Özel Seçenekler

Misafirlerimize Özel Odalar.

MİSAFİRLERİMİZİ GÖRÜŞLERİ